Program „Renta“

V naší praxi se často setkáváme s případy, že zákazníci přijdou o svého revizního technika. Většinou z důvodu odchodu do důchodu a poté musejí rychle hledat náhradu. Vzniká zde problém, protože revizní firmy dostatečně neznají objekt klienta a jeho potřeby (označování spotřebičů, četnost revizí podle vnějších vlivů, kontaktní osoby jednotlivých oddělení a další specifika).

Z toho důvodu jsme vytvořili program „Renta“. Kdy se snažíme propojit končící revizní techniky s novými revizními techniky

Jak funguje program renta?

Končící revizní technik projde prostory s novým revizním technikem a předá mu veškeré informace potřebné pro zpracování revizí u daného klienta.

Poté sepíšeme dohodu o spolupráci. Kdy je vyplácena končícímu reviznímu technikovi renta, podle objemu domluvených zakázek. Zpravidla se jedná o 10—15 % z ceny díla.

Končící revizní technik je dále nápomocen v případě specifických dotazů nového revizního technika.

Program „Renta“ spouštíme po celé ČR.

Všechny strany jsou spokojeny. Zákazník nemusí zdlouhavě „zaučovat“ novou firmu. Nový revizní technik získá novou zakázku a končící revizní technik čerpá doživotní rentu.

Chcete se zapojit do našeho programu „Renta“? Stačí vyplnit náš formulář a ozveme se Vám zpět. Vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete. Formulář slouží pouze k navázání kontaktu. Případně nás můžete rovnou kontaktovat na tel: 606373988