Sem vložte podnadpis

Revize pevné instalace

Expresní zajištění revize a garance včasného vyhotovení revizní zprávy

Čeká Vás nečekaná kontrontrola z úřadu? Revizi zajistíme během několika málo pracovních dní po celé ČR. Záleží na rozsahu prací.

Naše garance: Pokud Vám neodevzdáme revizi v dohodnutý termín, nemusíte za provedenou a odevzdanou revizi hradit a k tomu Vám uhradíme veškeré případné sankce. Cena za expresní revizi je stejná jako cena za klasickou pravidelnou revizi.

Jak revize probíhá?

1) Nejprve je naším pracovníkem kontaktována pověřená osoba daného oddělení. Společně domluví vhodný termín revize. Pokud se jedná například o velkou administrativní budovu, revize provádíme o víkendu (bez přirážky k ceně). U škol se můžeme domluvit na prázdninovém období. Revize provádíme také o svátcích.

2) Technik dorazí v předem stanovený čas a provede revizi instalace dle normy, zároveň se snaží být maximálně ohleduplný v dané situaci (neruší při důležitém jednání, při vyučovací hodině, apod.).

3) Ze strany klienta je potřeba zajistit přístup do všech prostor a ke všem rozvaděčům v objektu.

4) Po dokončení revize je klientovi zaslaná revizní zpráva, jak elektronicky, tak poštou minimálně ve dvou vyhotoveních (podle požadavku klienta).


5) Revizní zprávu uložíme na náš server a termín revize zaneseme do databáze. V případě zájmu hlídáme klientovi příští termín revize dle normy ČSN.

Realizované revize pevných rozvodů z poslední doby:

Máte zájem o nezávaznou nabídku na revizi pevné instalace? Vyplňte níže uvedený formulář a obratem Vám zašleme cenovou kalkulaci. Nebo zavolejte na 606373988

Lhůty revizí pevné instalace (el. zařízení)

Každý objekt musí mít protokol o stanovení vnějších vlivů v daném prostředí. Z toho dokumentu jednoznačně vyplývá jaké prostory se nacházejí v objektu a jak často se mají tyto provozy revidovat. Níže uvádíme základní typy prostředí a jejich revizní lhůty.


Venkovní použití (stavby, zemědělské práce, ...)

termín revize pevné instalace: 6 měsíců


Rekreační střediska, školy, mateřské školy, hotely

termín revize pevné instalace: 3 roky


Administrativní budovy

termín revize pevné instalace: 5 letProstory určené ke shromažďování více než 200 osob (kulturní domy, sportovní zařízení, obchodní domy,...)

termín revize pevné instalace: 2 rokyPrůmyslná a řemeslná činnost ve vnitřních prostorách (továrny, dílny, servis, ...)

termín revize pevné instalace: dle protokolu o stanovení vnějších vlivů